Tel Vodafone     : 0 542 277 32 01

Tel Turkcell       : 0 535 368 74 57

 

Medyum Kenan TEKE 25 Yıllık bilgi birikimini siz değerli kullanıcılarına yardımcı olmak için kullanıyor...

 

İnsanların en hayırlısı, insanlara en çok faydalı olanıdır.

Ana Sayfa | Medyum Kenan TEKE | Büyü | Vefkler | Nazar | Bağlama Büyüsü | iletişim

Ana Menü

Ana Sayfa
Medyum Medyumluk
Cin ve Cinler Alemi
Muska
Şifalı Bitkiler
Rüya Tabirleri
Astroloji
Fal ve Fal Çeşitleri
Ruhlar
Büyü Bozma
Çalışma Alanlarım
Havas ilmi
Remil ilmi
Manevi ilimler

Doğru zaman ve doğru yerdesiniz..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDYUM KENAN TEKE'NİN WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ, MEDYUM KENAN TEKE 25 YILLIK DENEYİMİ İLE SİZLERİN HİZMETİNDEDİR.
  Cuma Gününün Hayırlı ve Şer Vakitleri  

Günlerin Ve Gecelerin Hayır Ve Şer Saatleri:

 
İSMİ GÜNÜ TABİATI ULVİ MELEĞİ SUFLİ MÜVEKKİLİ
Güneş (Şems) Pazar Har Yabis Rukyail Meymun
Ay (Kamer) Pazartesi Barid Ratb Cebrail Mürre
Merih Salı Har Yabis Semsemail Ahmer
Utarit Çarşamba Mümtezic Mikail Burkan
Müşteri Perşembe Har Ratb Sarfiyail Şemhureş
Zühre Cuma Barid Yabis Aynıyail Zübea
Zuhal Cumartesi Barid Ratb Kesfiyail MüzhebZühre yıldızı gece yıldızıdır ve dişidir. Burçları da hırsız yani çalıcı burçlardan öküz ve terazi burçlarıdır ki, bu iki burç toprak ve rüzgar sıfatıyla sıfatlanır. Bu kevkeb (yıldız) devamlı olarak batıda görülür.
Her durakta 11 gün her burçta da 26 gün kalır. Bütün gök katlarına (feleklere) on ayda bir uğrayarak geçer. Allah daha iyisini bilir. Bu Zühre Yıldızı Allah'ın selâmı üzerine olsun Peygamber Hazreti İbrahim'in yıldızıdır.

Zühre kevkebinin (yıldızının) özel günü olan Cuma gününün saatlerinde, canlılardaki etkisi, nisbeti ve sıfatları özellikleri.

Cuma günü Salı gecesi

1.Zühre saati

Cuma gününün birinci saati Zühre Saati : Bu zührenin hayırlı ve şerefli bir saatidir. Sevgi aşk ve başarı kazanmak için evlendirmek huzursuzluk küslük gidermek için uzaktakini getirmek için münasip bir vakittir. yine tekrar ediyoruz bü günün ilk saatinde yapılacak işlerden özellikle evlenmek zifaf çocukları öğretmene teslim etmek, yeni elbise giymek sakal ve bıyığı kısaltmak saçı kesmek tırnakları temizleyip kesmek güzel bir kadının misafiri olarak yanına gitmek gibi işler için en uygun saattir. Yalnız bu saatte güzel bir kadınla alış veriş yapmaktan, ve böyleleriyle bir ticari ortaklık kurmaktan kaçınmalısın. Ve sakınmalısın bu ilk saat sevişmek ve anlaşmak saatıdır.

2. Utarid Saati

Cuma gününün ikinci saati: Toplanmak, meclis kurmak, birleşmek ve sihri açıklama vaktidir. Bu günün bu vakti hayırlı bir vakittir. Yapılacak işlerde muvaffakiyet el edilmesi mümkündür. Sakın kötüye teşebbüs etmeyiniz.

3. Kamer Saati

Cuma gününün üçüncü saati: Hacetleri giderme ve sevişme, anlaşma saatidir. Çok kötü ve uğursuz nahıs bir vakit. Mümkünse iyi ve ya kötü hiç bir işe teşebbüs etmeyiniz.

4. Zuhal Saati

Cuma gününün dördüncü saati: Düşmanları dağıtmak parçalamak saatıdır. Şifa hususunda gereken dua tılsım vefk için en münasip vakittir.

5. Müşteri Saati

Cuma gününün beşinci saati: Sultan ve hükümdarların büyüklerin ileri gelenlerin yanına girme saatıdır.
Hükümet makamından talep edilen her türlü dilekler yerine gelmesi mümkün olan bir vakittir. Bağlılığıda çözmek için uygundur çok kıymetli bir vakittir.

6. Merih Saati

Cuma gününün altıncı saati: Düğün, gelin, nişan gibi işlere bağlanmak saatıdır. Bu saatte öncekinde olduğu gibi çeşitli hacet ve duaları hazırlanırsa sonuca varılır.

7. Şems Saati

Cuma gününün yedinci saati: Sultanların kumandanların, büyüklerin yanına girme vaktidir. Huysuz hiperaktif çocuklar askerlik yapmayan insanlar asi kişiler bu saatte yapılan çalışmalar ile uslandırılır.

8. Utarid Saati

Cuma gününün sekizinci saati: yine yedinci saatte olduğu gibi Sultanların meliklerin kumandanlar ekabirle ileri gelen büyük zatlarla görüşme anlaşma zamanıdır. Hayırlı ve uğurlu bir saat olduğundan hangi işi ele alırsan başarılı sonuca ulaşırsın.

9. Kamer Saati

Cuma gününün dokuzuncu saati: Buluşma karşılaşma konuşup anlaşma vaktidir. Bu saatte yolculuğa çıkmak her konuda hayır ve talepte bulunmak için uygun bir vakittir.

10. Zuhal Saati

Cuma gününün onuncu saat: Bu saate gelince , aşk, muhabbet, sevgi, dostluk ve sevilen işleri yapma saatidir. Yine aynı şekilde hayırlı dilek maksad amaç gaye gibi işler için okunulup yazılabilir.

11. Müşteri Saati

Cuma gününün onbirinci saati: bu sona yakın saaatte ise alış veriş, müsteri celp, yani ticaret saatidir.
Her türlü hayırlı işler için gerekli okuma ve yazma gibi çalışmalar da başarı elde edilir.

12. Merih Saati

Cuma gününün onikinci saati: Yine bu saatte alış veriş ticaret ve sevgi muhabbet aşk arkadaşlık yapma saatıdır. Bu saat hayırlı talep ve rica dileklere ulaşmak için bir iksirdir. Çok tesir eder.
 

Tüm Soru ve Görüşleriniz için Mutlaka Bana ulaşınız.  Mail : medyumkenanteke@gmail.com

©2010 Medyum ve Gizli ilimler Sitesidir.