Tel Vodafone     : 0 542 277 32 01

Tel Turkcell       : 0 535 368 74 57

 

Medyum Kenan TEKE 25 Yıllık bilgi birikimini siz değerli kullanıcılarına yardımcı olmak için kullanıyor...

 

İnsanların en hayırlısı, insanlara en çok faydalı olanıdır.

Ana Sayfa | Medyum Kenan TEKE | Büyü | Vefkler | Nazar | Bağlama Büyüsü | iletişim

Ana Menü

Ana Sayfa
Medyum Medyumluk
Cin ve Cinler Alemi
Muska
Şifalı Bitkiler
Rüya Tabirleri
Astroloji
Fal ve Fal Çeşitleri
Ruhlar
Büyü Bozma
Çalışma Alanlarım
Havas ilmi
Remil ilmi
Manevi ilimler

Doğru zaman ve doğru yerdesiniz..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDYUM KENAN TEKE'NİN WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ, MEDYUM KENAN TEKE 25 YILLIK DENEYİMİ İLE SİZLERİN HİZMETİNDEDİR.
  Pazar Gününün Hayırlı ve Şer Vakitleri  

Günlerin Ve Gecelerin Hayır Ve Şer Saatleri:

 

İSMİ GÜNÜ TABİATI ULVİ MELEĞİ SUFLİ MÜVEKKİLİ
Güneş (Şems) Pazar Har Yabis Rukyail Meymun
Ay (Kamer) Pazartesi Barid Ratb Cebrail Mürre
Merih Salı Har Yabis Semsemail Ahmer
Utarit Çarşamba Mümtezic Mikail Burkan
Müşteri Perşembe Har Ratb Sarfiyail Şemhureş
Zühre Cuma Barid Yabis Aynıyail Zübea
Zuhal Cumartesi Barid Ratb Kesfiyail MüzhebGüneş yakıcıdır ve sabit ateştir. Onun gündüz dahi ateşle ilgisi olan her şeyde ilgisi ve etkisi vardır. Zira güneş (şems) her burçta 30 gün ve 1/3 gün kalır. Takribi olarak her konak ve menzilde 13 gün 1/3 gün kalmış olur. Şöyle ki : pazar gününün ilk saati Sakın pazar günü gibi bir günde özellikle ilk saatinde evinden, yerinden ve elinden malı dışarı çıkarıp verme veya satma. Çünkü güneş bu saatte kuru ve sıcaktır. Zühre ve Zühal kevkebleri (yıldızları) ise soğuk ve kurudur. Bu saatte yerinden çıkan bir mal yerine dönmez, bu saatte dışardan evine ve anbarına girmesi ,dışarı çıkmasından daha hayırlı ve faziletlidir. Malını bu saatin sonuna doğruda çıkarsanda aynı akibete uğrarsın. Nuh Aleyhisselamın yaşadığı kadar yaşasan dahi elinde olan kaybolmuş olur bu sebeble kendini yormamalısın. Çünkü bu saatte yok olmaya mahkumdur.

Güneş yıldızının (kevkebinin) özel günü olan Pazar gününün saatlerinde, canlılardaki etkisi,
nisbeti ve sıfatları özellikleri

Pazar Günü ( Perşembe Gecesi )

1. Güneş ( Şems ) saati

Pazar gününün birinci saati : Bir iş yapmak, yolculuk, savaşta düşmanı yenilgiye uğratmak yönünden en iyi bir saattır. Dua vefk celb sevgi saygı aşk muhabbet aile geçimsizlikleri küsleri barıştırma işlerinde güneş saati en şerefli zamandır.

2. Zühre saati

Pazar gününün ikinci saati : Zühre mezmun kötü ve ugursuz bir saattir bu saaatte işlem yapmak doğru değildir iyi netice beklerken kötüye götürür. Kadınları arzulamak ince ve nazik işler yapmak, yeni elbiseler giymek için mübarek bir saatir


3. Utarid saati

Pazar gününün üçüncü saati : Padişahların ve ileri gelenlerin dillerini bağlamak ve sevdiği bir şeyi yapmak için en uygun bir saattir. Bu zamanda sevgi saygı ve büyükler yanında hürmet iş ve makamda yükselmek itibar sahibi olmakiçin çalışılır dışarıda yapılacak iş ve yapman gerek yolculuk bu saatte çıkmak hayırlıdır.

4. Kamer ( ay ) Saati

Pazar gününün dördüncü saati : Ticaret babında alış verişsatış ve buna benzer sevilecek işleri yapmak için iyi bir saattir. Bu saat nahıs yani ters zıt saattir yazı yazmak alışveriş yolculuk yapmak hayır neticeye götürmez.

5. Zuhal saati

Pazar gününün beşinci saati : Dilini iyi tutmalı, yolculuğa çıkmamalı, düşmanla karşılaşmamalı, bu saatte evlenmemeli ve doğan çocuğa adı (ismi) konmamalıdır. Bu zamanda kin düşmanlık saatidir bu saatte zina yapanların şer işler işleyenlerin insanların aralarını acmak isteyenlerin zamanıdır. Bunları
engellemek için dua ve tılsım yazmak hayırlı sonuca götürür.

6. Müşteri Saati

Pazar gününün altıncı saati : Mal almak, satış yapmak, büyük bilginlerin yanına girmeye en uygun bir saattir. Bu saatte iş yerlerine rızık ve bereket celbi için kaza ve bela ve afetlerden düşman ve hırsızdan korunmak amacıyla gerekli dua ve vefk işleri yapılır ve bu niyetle dua okunur.

7. Saat Merih Saati

Pazar gününün yedinci saati : Bu saat uğursuz şerlidir, silah taşımak, savaşmak ve savaş aletleri yapmaya yarar. Çok uğursuz bir saattir hiç bir işe meyletme kesinlikle.

8. Güneş Saati

Pazar gününün sekizinci saati : Bu saat hamile kadınların karınlarındaki çocuklarını koruyacakları en iyi bir saattir. Bu saat hayırlı ve müreffeh bir saattir hayırlı olan her dilek için çalışılır olumlu sonuç alırsın dua et.

9. Müşteri Saati

Pazar gününün dokuzuncu saati : Bu saat evlenme ve nikah kıymaya en iyi saattir. Bu saatte sevgi aşk muhabbet ve kalbleri birleştirmek ısındırmak kavusturma kısmeti baglı olanları evlendirmek için dua vefk ve tılısım yapılır dua edilirse başarı elde edilir ve sonuca ulaşılır.

10. Utarid Saati

Pazar gününün onuncu saati : Yapmasını tasarladığın veya arzuladığın her şeye ve her işe elverişli iyi bir saattir. Bu gün ve ve saatinde hayırlı bir saat olarak kabul edilmiş olup hayır olan her iş yapılır ve sonuca ulaşılır av yapılmasındada etkilidir.

11. Kamer Saati

Pazar gününün onbirinci saati : Erkeği kadına bağlayacak en iyi saattir. Hayırlı bir saattir herşey yapılır bir beyis yoktur.

12. Zuhal saati

Pazar gününün onikinci saati : Ağaç ve ekin işleriyle uğraşacak en uygun bir saattir. Kötü ve uğursuz bir saattir. Hak eden insanlara bu saatte gerekenler yazılır çizilir.

Tüm Soru ve Görüşleriniz için Mutlaka Bana ulaşınız.  Mail : medyumkenanteke@gmail.com

©2010 Medyum ve Gizli ilimler Sitesidir.