Tel Vodafone     : 0 542 277 32 01

Tel Turkcell       : 0 535 368 74 57

 

Medyum Kenan TEKE 25 Yıllık bilgi birikimini siz değerli kullanıcılarına yardımcı olmak için kullanıyor...

 

İnsanların en hayırlısı, insanlara en çok faydalı olanıdır.

Ana Sayfa | Medyum Kenan TEKE | Büyü | Vefkler | Nazar | Bağlama Büyüsü | iletişim

Ana Menü

Ana Sayfa
Medyum Medyumluk
Cin ve Cinler Alemi
Muska
Şifalı Bitkiler
Rüya Tabirleri
Astroloji
Fal ve Fal Çeşitleri
Ruhlar
Büyü Bozma
Çalışma Alanlarım
Havas ilmi
Remil ilmi
Manevi ilimler

Doğru zaman ve doğru yerdesiniz..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDYUM KENAN TEKE'NİN WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ, MEDYUM KENAN TEKE 25 YILLIK DENEYİMİ İLE SİZLERİN HİZMETİNDEDİR.
  Salı Gününün Hayırlı ve Şer Vakitleri  

Günlerin Ve Gecelerin Hayır Ve Şer Saatleri:

 
İSMİ GÜNÜ TABİATI ULVİ MELEĞİ SUFLİ MÜVEKKİLİ
Güneş (Şems) Pazar Har Yabis Rukyail Meymun
Ay (Kamer) Pazartesi Barid Ratb Cebrail Mürre
Merih Salı Har Yabis Semsemail Ahmer
Utarit Çarşamba Mümtezic Mikail Burkan
Müşteri Perşembe Har Ratb Sarfiyail Şemhureş
Zühre Cuma Barid Yabis Aynıyail Zübea
Zuhal Cumartesi Barid Ratb Kesfiyail Müzheb


Merih yıldızı (kevkebi) nin günü saati ve canlılar üzerindeki etkisi nispeti ve sıfat özellikleri : Bu günün ilk saatinde vücuttan kan almak, yaraları temizlemek, çocukları sünnet ettirmek,vücuda saplanan ok, kurşun, gibi şeyleri çıkarmak, savaş araç ve gereçlerini kullanmak, demircilerleilişki kurmak, sert gümüşü yontup inceltmek, ok ve mızrak imal etmek, ve ava çıkmak gibi işlere elverişli bir saattır. Bu kırmızımtırak bir yıldız (kevkeb) kısmetini oglak (hamel) ve akreb burçlarından alarak çıkar. Zira
oğlak burcu ateşlidir, akreb ise suludur. Zira Merih yıldızının burçları Oğlak ile Akreb burçlarıdır, kırmızı renkte olup çehresi saf ve temizdir.


Salı günü cumartesi gecesi

1. Merih Saati

Salı gününün birinci saati: Ayrılmaya veya düşmanlığa insanların aralarını açmaya kin ve nefret sokmaya bozgun ve fesatlığa uygun bir saattir. Bu saat nahıs ve uğursuzdur. Her türlü şer işler bu saatte yapılır.

2. Şems Saati

Salı gününün ikinci saati: Bu ikinci saati, saygı göstermeye ve hükümdarların, büyüklerin yanına girmeye ve görüşmeye en uygun bir vakittir. Alimler bu saatte hiç bir iş yapmayın istirahat edip dinlenin demişlerdir.

3. Zühre Saati

Salı gününün üçüncü saati: Bu günün bu saaatinde kadın ve erkekler arasında ilgi alaka kurmaya ve sevişmeye uygun en güzel vakittir iki kişinin arasını bulma sevdirme aşık etme gibi küslerin dargınların arasını bulma gibi işlere uyan bir zamandır. Bu saat hayırlı şerefli bir saat olup, sevgi muhabbet dargınlık kırgınlık giderip şefkat getirmek için uygun bir saattir.

4. Utarid Saati

Salı gününün dördüncü saati: Bu vakitte ise düşmanlık, ayırma, ara açma ara bozma insanların içine fesad sokma haset etme kin düşürmeye ve insanları bölmeye yarayan birbirlerine düşürmeye bozgunculuk yapmaya uyan bir saattir. Müşteri celbi bol rızık nasip kısmet bol av için uygun bir saattir. Yazmaya Tılsım yapmaya müsait bir zamandır.

5. Kamer Saati

Salı gününün beşinci saati : Bu saatte gösteriş yapma saygıya, sevgiye, dostluk kurmaya, ara bulma aşık etme ve sevişmeye müsayit bir vakittir. Bu saatte yapılan işler hayırda olsa şerle sonuçlanır bu saatte hiç bir iş yapılması iyi değildir.

6. Zühal saati

Salı gününün altıncı saati: Bu vakitte kaçak veya kaybolan evine yurduna dönmeyen yani senden uzaklaşan kişilerin dönmesine ve gelmesine uygun bir zamandır bunun için tılsım ve dua yoluyla uygulama yapmaya elverişlidir. Bu saat şerre aittir. ara açmak bağlamak için tılsımlar yapma vaktidir.

7. Müşteri Saati

Salı gününün yedinci saati: Bu saaate gelince, hükümdarların sultanların huzuruna girmeye istek ve taleplerini istemeye ve onlardan yardım almaya uygun iyi bir vakittir. Hayırlı bir saattir. Sevgi aşk muhabbet aile huzuru işlerde başarı kazanmak için uygun bir zamandır.

8. Merih Saati

Salı gününün sekizinci saati: Bu günün bu vaktinde ara açma ara bozma kin, adavet, buğz, nefret sokma insanları veya sevenleri ayırmaya dagıtmaya, düşmanlığa uygun bir saattir. Şer konusunda tesirli bir saattir. İntikam almak haklı olduğun bir davayı kazanmak için dua ve tılsımlar bu vakitte hazırlanır.

9. Şems saati

Salı gününün dokuzuncu saati: Bu zamanda en iyisi devlet hükümet büyüklerinin yanına girmeye
onlardan istek ve taleplerini sitemeye ve yardım almaya çok uygun bir vakittir. Sevgi aşk muhabbet mutluluk kısmet nasip evlenme bağlılık çözme aile huzuru için azimetini yapmaya en uygun zamandır.

10. Zühre Saati

Salı gününün onuncu saati: Bu onuncu saatte, kendini sevdirmeye, sevgi saygı göstermeye sevişmeye dostluk kurmaya birleşmeye uygun bir saattir. Uğursuz ve nahıstır. Hiç bir işlem yapılmaz.

11. Utarid Saati

Salı gününün onbirinci saati: Bu günün bu saatine gelince,düşmanlığa ve ayırmaya sevenlerin iki insanın veya bir topluluğun arasını bozmaya kin nefret sokmaya bir araya gelememeleri için çalışmaya en uygun bir vakittir. Bu saatte ayırma ara açma kin nefret intikam gibi şer işlerin saatidir.

12. Kamer Saati

Salı gününün onikinci saati: Bu saate ise sevgi saygı gösterme sevmeye, gönül işlerine aşık olmaya uygun bir saattir. Bu saat önceki saatin devamıdır. tefrik ve düşmanlık nefret intikam için okumak ve yazmak bu saatte en uygunudur.

Tüm Soru ve Görüşleriniz için Mutlaka Bana ulaşınız.  Mail : medyumkenanteke@gmail.com

©2010 Medyum ve Gizli ilimler Sitesidir.